Portfolio

Ukázky z realizací různých zajímavých projektů a popis použitých technologií.

BEZPO Benešov s.r.o.

Realizace firemního portálu a kalkulátoru pro určování period lékařských prohlídek u zaměstnanců dle současné legislativy. Je použit CMF ProcessWire. Pro frontend stránek je použit CSS framework Foundation. Portál obsahuje přehlednou a pro klienta jednoduchou administraci obsahu stránek.

www.bezpo-bn.cz

více...

Jakub Veleba - projektant

Realizace prezentačních stránek projektanta.

Web je postaven s využitím CMF ProcessWire. Pro frontend stránek je použit CSS framework Foundation. Obsahuje přehlednou administraci obsahu stránek a podporu pro mobilní zařízení.

 

www.projekceveleba.cz

více...

Austin Pekiti-Tirsia Kali

Realizace prezentačních stránek a plánovacího kalendáře pro instruktora bojového umění Pekiti-Tirsia Kali.

Web je postaven s využitím CMF ProcessWire. Pro frontend stránek je použit CSS framework Foundation. Obsahuje přehlednou administraci obsahu stránek a podporu pro mobilní zařízení.

více...

uveselekonvicky.czČajovna U Veselé Konvičky

Koncept prezentačních stránek čajovny.

Je použit CMF ProcessWire. Frontend využívá CSS framework Foundation. Je integrován katalog produktů, galerie, program akcí, novinky, ... Obsahuje jednoduchá a pohodlnou administrace obsahu stránek a podporu pro mobilní zařízení.

 

více...

Hudební skupina Jinovatka

Prezentační stránky skupiny Jinovatka.

Web je postaven s využitím CMF ProcessWire a CSS frameworku HTML-Kickstart. Obsahuje inteligentní správu různého druhu obsahu (video, audio, obrázky, texty) a možnost měnit obsah, layout i grafiku klientem.

 

www.jinovatka.cz

více...

Zahradnické služby Kawaramono

Realizace prezentačních stránek pro zahradnické služby.

Web je postaven s využitím CMF ProcessWire. Pro frontend stránek je použit CSS framework Foundation. Je integrována i jednoduchá a pohodlná administrace obsahu stránek a podpora pro mobilní zařízení.

http://www.kawaramono.cz

více...

Katalog produktů VodaDomu

Jednoduchý katalog produktů.

Web je postaven s využitím CMF ProcessWire a CSS frameworku Foundation. Je integrována i jednoduchá administrace obsahu stránek a podpora pro mobilní zařízení. 

 

více...

Stone Bowling bar

Realizace prezentačních stránek populárního bowling baru.

Web je postaven na našem starším systému FastCMS. FastCMS je flat-file content managment systém, který není v současné době aktivně vyvíjen, ale jen udržován pro stávající klienty.

http://www.bowling-benesov.cz/

více...